השתלת שיניים בלייזר

השתלת שיניים בלייזר – כשמומחיות, ניסיון וציוד חדש נפגשים

השתלת שיניים בלייזר נועדה לפתור בעיות של מחסור בשיניים כתוצאה מתאונה, ממחלת העששת או מנשירת שיניים בשל גיל מבוגר. השתלת שיניים בלייזר חייבת להתבצע בידי רופא מומחה ומיומן. צרו קשר עם ד"ר רונן בורדובסקי כדי שתוכלו ליהנות מהניסיון רב השנים, מהידע המקצועי ומהציוד החדש והעדכני.

שישה שדברים שכדאי לדעת על השתלת שיניים בלייזר

  • השתלת שיניים מחזירה לכל פה את כושר הנגיסה. לאחר השתלת שיניים תוכלו לנגוס וללעוס אוכל מוצק וקשה, גם סטייק עסיסי.
  • הצלחת הטיפול תלויה במספר גורמים. במיומנות ובמקצועיות של הרופא, בציוד החדיש של המרפאה ובהתאמת מצב הפה של המטופל לביצוע השתלת שיניים.
  • השתלת שיניים בלייזר מתאימה לכל מי שמעוניין לבצע השתלת שיניים ביום אחד. הודות לציוד העדכני ולמומחיות של רופא השיניים אפשר לסיים את הטיפול ביום אחד, במשך מספר שעות. חשוב לדעת כי בטיפולי השתלות שיניים ביום אחד באמצעות מכשיר הלייזר חייב להיות נוכח במרפאה רופא מרדים.
  • לאחר השתלת שיניים עלולות להיות תופעות לוואי קלות כמו כאבי שיניים קלים, נפיחות קלה או גם דימום. בכל מקרה שבו קיימות תופעות לוואי חריגות יש לפנות במהירות אל רופא השיניים.
  • לאחר כל השתלת שיניים יש לטפל בשיניים המושתלות כאילו הן שיניים טבעיות. יש להקפיד על צחצוח שיניים קבוע ויום יומי ולהעביר בין השיניים חוט דנטאלי, לפחות פעם אחת ביום. כדי למנוע כתמים על השיניים רצוי להימנע משתיית משקאות חריפים ועישון סיגריות.
  • השתלות שיניים מיועדות לכל מי שחסרות בפיו שיניים, אפילו שן אחד, או גם למי שמרכיב שיניים תותבות. השיניים התותבות מציקות, מטרידות ומעוותות את הדיבור ואילו לאחר השתלת שיניים בלייזר לא יהיה כל הבדל בין השיניים המושתלות לבין השיניים הטבעיות.
תגיות:, ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.