השתלת שיניים ברמת גן

השתלת שיניים ברמת גן – לא רק לתושבי רמת גן

רופאי שיניים רבים מתמחים בתחומים שונים, אך אם אתם מחפשים השתלת שיניים ברמת גן, צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי המומחה המוביל בתחום השתלת שיניים ברמת גן. אין ספור לקוחות מודים לד"ר בורדובסקי על העבודה המקצועית, על היחס האישי ועל הצלחת הטיפול. צרו קשר ותיהנו גם אתם מהידע הרחב ומהניסיון רב השנים.

השתלת שיניים ברמת גן – כל מה שחשוב לדעת

ישראל נמצאת במקום הראשון בביצוע השתלות שיניים בעולם. על אף הפופולריות והניסיון הרב, לקוחות רבים אינם מרוצים מהתוצאות ההשתלה. הסיבה המרכזית לכישלון של השתלת שיניים ברמת גן היא בחירה לא נכונה של הרופא. רק רופא שיניים מיומן ומקצועי שעבר הסמכה והשתלמויות רבות בתחום, ידע לבצע השתלות שיניים במיומנות ובמקצועיות.

יש שיטות שונות של השתלות שיניים ברמת גן, יש רופאי שיניים המבצעים את כל הליך ההשתלה ביום אחד ויש המעדיפים לבצע אותו בשני טיפולים. בטיפול הראשון מטמיע הרופא את השתל בעצם הלסת, לאחר מכן עושים הפסקה של מספר שבועות ורק לאחר שהשתל נקלט בפה והאזור נרפא אפשר להרכיב על השתל את הכתר.

לפני שאתם בוחרים רופא מומחה בתחום השתלות שיניים ברמת גן, אל תהססו להתייעץ אתו על אודות השיטה שאתה הוא עובד. בקשו ממנו להסביר לכם על אודות היתרונות של השיטה הנבחרת ומדוע היא מתאימה לכם.

השתלות שיניים ברמת גן – מידע קצר על אודות השתלים

שתל הוא מעין בורג העשוי מחומר הטיטניום. את הבורג מטמיעים בתוך עצם הלסת ועליו מרכיבים את השתל.

ככל שאיכות החומר שממנו עשויים השתלים הדנטאליים טובה יותר, כך גם מחיר ההשתלה יקר יותר, אך ההשקעה משתלמת. השתלת שיניים ברמת גן לא עושים בכל יום, לכן חשוב להשקיע בשתל איכותי כדי למנוע בעיות בעתיד.

תגיות:, , , , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.