השתלת שיניים בהרצליה

השתלת שיניים בהרצליה – על הרופא ועל ההליך

השתלת שיניים בהרצליה זהו טיפול רפואי פורץ דרך. מהיום לא תצטרכו להיעזר בשיניים תותבות ולסבול מהימצאות גוף זר בתוך חלל הפה. השתלות שיניים יעניקו לכם את ההרגשה ואת התפקוד בדיוק כמו השיניים הטבעיות. השתלות שיניים מוצלחות מותנות בבחירת רופא שיניים מיומן ומקצועי. ד"ר בורדובסקי צבר אלפי שעות טיפול וניסיון. הוא השתלם בתחום השתלות שיניים בארץ ובחו"ל ומיקם את עצמו בראש טבלת רופאי השיניים המובילים בתחום השתלות שיניים. מחפשים השתלת שיניים בהרצליה? צרו קשר והצטרפו גם אתם אל אין ספור לקוחות מרוצים.

ארבעה דברים על תהליך השתלת שיניים בהרצליה

השלב הראשון של השתלת שיניים בהרצליה, ובכל מקום,הוא בדיקה ואבחון. הרופא המטפל יתחקר אתכם על אודות ההיסטוריה הרפואית שלכם, אילו תרופות אתם נוטלים, יבצע בדיקות דם וצילומי שיניים פנוראמיים.

השלב השני של השתלת שיניים הוא השלב המרכזי של השתלות שיניים והוא שלב הטמעת השתלים בחלל הפה. שלב זה מתבצע בהרדמה מקומית. באמצעות חתך כירורגי קטן בלסת יחשוף הרופא את עצם הלסת ויחדיר לתוכה את השתל.

השלב השלישי הוא שלב המנוחה. לאחר הטיפול יש לקחת פסק זמן ולתת לשתל להיקלט היטב בתוך חלל הפה.

לאחר היקלטות השתל, ירכיב הרופא על השתל כתר והשתל יתפקד כשן טבעית.

קיימות גישות שונות של השתלת שיניים בהרצליה, יש רופאים המעדיפים לבצע את כל הטיפול ביום אחד. לפני ההשתלה מומלץ לכם להתייעץ עם הרופא ולהחליט על הטיפול המתאים לכם.

השתלת שיניים בהרצליה– על הרופא

ההצלחה של השתלות שיניים בהרצליה תלויה בידע וברמה המקצועית של הרופא. לפני שאתם בוחרים רופא שיניים, יש לברר האם הוא מומחה בתחום של השתלות שיניים והאם הוא צבר ניסיון רב בתחום. רק רופא מנוסה ידע לבצע במיומנות את חשיפת העצם ואת הטמעת השתל בפה.

תגיות:, , , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.