מדריך טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

הבנת תהליך טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה יש לעשות אך ורק אצל רופא המתמחה בתחום. ההרדמה עצמה נחשבת לעסק רגיש ולא פשוט, אשר רק מרדים מוסמך יכול לעשות. לא כל רופא מוסמך בהגדרות התפקיד להיות גם מרדים, ועל כן יש לבדוק את הסמכות הרופא וניסיונו בתחום. אם אתם מחפשים מרפאה שבה לרופאים יש ניסיון רב והם מתמחים גם בתחום של טיפולי שיניים בהרדמה כללית, נסו לגשת למרפאתו של ד"ר בורדובסקי. במרפאה תוכלו לקבל שירות מקצועי, מנוסה ותוכלו להרגיש בטוחים לאורך כל הדרך. אם תרצו לדעת מהו התהליך שאתם הולכים לעבור, המשיכו איתנו.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה – מהתחלה ועד הסוף

הגעת המטופל

ברגע שמודיעים לכם שאתם הולכים לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, יש להתחיל להתכונן כמה ימים לפני. מומלץ לא לאכול מאכלים כבדים אשר מעמיסים על הבטן ולעבור לאכילה קלה ומשביעה. חשוב להדגיש כי לקראת הטיפול עצמו יש להגיע אל המרפאה אחרי צום של מספר שעות אותן מגדיר הרופא המטפל. אם המטופל לא שומר על הצום בדיוק על פי ההוראות, הטיפול ייאלץ להידחות.

ההרדמה

לאחר שתיבדקו ותמצאו מוכנים להרדמה יגיע אליכם מרדים מוסמך אשר למד והתמחה במקצוע. אל תסכימו להיות מורדמים על ידי רופא אשר אינו מוגדר כמרדים. בשלב זה לא תרגישו דבר והשפעת ההרדמה תכה בכם. זהו השלב בו רופא השיניים שלכם ויגיע ויעביר אתכם את כל הטיפולים הנדרשים. תחת הרדמה ניתן לבצע כמה טיפולים בו זמנית, כדי לחסוך את הצורך בהרדמה נוספת.

התאוששות

לאחר שהטיפול יסתיים תעברו לחדר ההתאוששות ותצטרכו להישאר שם מספר שעות עד שהשפעת חומרי ההרדמה תפוג לחלוטין. זהו שלב עליו לא ניתן לדלג וכל מי שעובר טיפולי שיניים בהרדמה כללית חייב להישאר המרפאה לשעתיים הראשונות לאחר הטיפול, לכל הפחות. לאחר בדיקה נוספת של הרופא המטפל ניתן להשתחרר להמשך התאוששות בבית.

תגיות:, , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.