הלבנת שיניים ביתית

הלבנת שיניים נעשתה כבר בימים עברו. בשנים קדומות יותר נהגו בני האדם להלבין את שיניהם באמצעים ביתיים מאחר ורופאי שיניים לא היו בנמצא. שיטות אלו הפכו להיות מגוונות ובעלות יעילות משתנה, אך השאיפה בטיפול הלבנת שיניים נותרה זהה בכולן – שיניים לבנות ובוהקות בחיוך רחב. אילו בשנים אלו הייתה קיימת המרפאה של ד"ר בורדובסקי, כולם היו יכולים להסתובב עם חיוך לבן ללא כל בעיות. שירותי ההלבנה ורפואת השיניים הניתנים במרפאה עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומעניקים למטופלים את התוצאות עליהן הם חולמים ומצפים לפני הביקור. אם אתם בין אלו שמעוניינים לנסות את השיטות הביתיות לפני ההגעה אל רופא השיניים, הנה כמה המלצות שאולי יעזרו לכם בתהליך.

הלבנת שיניים ביתית – טיפולים פוטנציאליים

פסי הלבנה

בשנים האחרונות החל טרנד חדש לכבוש את עולם ההלבנה הביתית. הלבנת שיניים ביתית יכולה להתבצע בעזרת פסים העשויים כמדבקות אותם ניתן להניח על השיניים במשך פרק זמן מוגדר. במשך זמן זה מתחיל חומר פעיל אשר נמצא על הפסים הללו לבצע הלבנת שיניים ולאחר סיום התהליך השיניים אמורות להפוך מבהיקות ונקיות. הסייגים של שיטה זו הם בכך שהמראה עלול להיות לא אחיד במקרה של הדבקה לא נכונה או מבנה שיניים עקמומי במקצת. כמו כן, מדובר על הסרה לא מבוקרת של חלק משכבת השן אשר עלולה לגרום לאי נוחות בקרב המטופל.

משחת שיניים וסודה לשתייה

שיטה נוספת לביצוע הלבנת שיניים ביתית היא באמצעות ערבוב של משחת שיניים עם אבקת סודה לשתייה. הסודה בעלת אפקט ניקיון אשר דואג להורדת שכבה מהשן ומותיר אותה לבנה יותר משהייתה. החיסרון העיקרי של הלבנת שיניים בשיטה זו הוא בכך ששימוש תכוף עלול להוריד שכבות רבות מדי מהשן ולהותיר אותה פגיעה למחלות חניכיים ועששת מסוגים שונים.

תגיות:, ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.