הלבנת שיניים טבעית

הלבנת שיניים טבעית – מאז ולתמיד

הלבנת שיניים טבעית אינה עניין שמתחיל בעידן האורגני שבו אנו חיים היום. כבר לפני מאות בשנים חיפשו בני האדם דרך לשמור על השיניים חזקות, נקיות ולבנות. כדי לעשות זאת חיפשו שיטות חדשות בכל פינה, אך לא תמיד שיטות אלו סיפקו את הסחורה ונחלו הצלחה. אם תרצו לעשות הלבנת שיניים שתעניק לכם את התוצאות הרצויות ללא כל מאמץ, פנו אל המרפאה של ד"ר בורדובסקי. במרפאה ניתן לקבל טיפולי הלבנת שיניים בשיטות שונות אשר יוציאו אתכם עם חיוך זוהר ובלב שמח תוך מתן השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל. אם אתם רוצים לנסות קודם הלבנת שיניים טבעית, הנה כמה דרכים אפשריות לתהליך.

כך תעשו הלבנת שיניים טבעית

מיץ לימון

כל אחד מכיר את האפשרות לשים מעט מיץ לימון על השיער ובדרך כזו להבהיר אותו. מיץ הלימון ידוע כמבהיר טבעי בזכות החומציות שבו. כאשר תנסו לשפשף לימון על השיניים או לגרגר מיץ לימון בכל בוקר תוכלו לגלות שגם במקרה זה יבהיר הלימון את השיניים שלכם ויעניק לכם חיוך נקי יותר. התוצאה עלולה להיות בעייתית מאחר והבהירות תוריד את השכבה העליונה המצפה את השן וכך השן הופכת לחשופה לדלקות וחורים שונים.

מי חמצן

הלבנת שיניים מקצועית אצל רופא יכולה להתבצע על ידי שימוש במי חמצן בריכוז גבוה אשר דואגים לחיוך לבן. בבית תוכלו לקנות מי פה ותכשירים שונים המכילים מי חמצן בריכוז נמוך יותר אשר מבטיחים שיניים לבנות יותר. שיטה זו אכן נחשבת ליעילה אך באותה מידה היא עלולה להזיק ללא פיקוח צמוד. מי החמצן גם הם פוגעים בציפוי השן בשימוש לטווח האורך ועל כן עדיף להשתמש בהם רק תחת פיקוח של מומחה.

תגיות:, , , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.