ציפוי השיניים האולטימטיבי למינייט

למינייט – הציפוי האולטימטיבי

למינייט אמנם נשמע כמו שם של חומר הלקוח מהחלל החיצון, אך לאמתו של דבר מדובר על המצאה ששינתה את פני רפואת השיניים והאסתטיקה. למינייט הוא בעצם חומר מיוחד העשוי כמעין ציפוי אותו ניתן להדביק על השן המותאמת לכך במיוחד. את ההתאמה עושה רופא שיניים על ידי השחזה של השן עד כדי הורדה של שכבת הציפוי הבסיסית שלה. כך מתפנה המקום להדבקת למינייט על השן ושינוי המראה שלה לחלוטין. אם גם אתם זקוקים למראה שיניים אחר, ניתן להמליץ בחום על המרפאה של ד"ר בורדובסקי. במרפאה תיהנו משירותים מקצועיים, רופאים מנוסים ואווירת אדיבות לאורך כל הטיפול. כדי לדעת למי מכם יש צורך בטיפולי למינייט, אספנו עבורכם את המקרים העיקריים בהם ניתן לטפל בעזרת הציפוי.

למינייט – מותאם במיוחד עבורכם

בעלי צבע שיניים עכור

לא כולנו נולדים עם שיניים לבנות. רבים מבני האדם נולדים לגנטיקה של שיניים צהובות ולעיתים אף אפורות, מה שמטריד את מנוחתם ולא מאפשר להם לחייך בביטחון. למינייט המודבק על השיניים הופך אותן ללבנות ללא כל קשר לצבע הבסיס עליו הוא מודבק, כך שניתן לבצע את התהליך גם אם השיניים שלכם אפורות וללא כל ברק. לאחר סיום ההדבקה תוכלו לחייך למראה ולהסתנוור מהחיוך הבוהק שישתקף אליכם בחזרה.

בעלי רווחים בשיניים

לעיתים ישנם רווחים בין השיניים שאפילו יישור מקצועי לא יוכל לסדר. מרווחים אלו גם ניתן להיפטר על ידי ציפוי מקצועי של השיניים. מאחר וישנו מקום להדבקה באופן טבעי, כל שעליכם לעשות הוא להתאים את הציפוי ולהדביק אותו על השיניים אצל רופא מקצועי. התוצאה תהיה חיוך מלא וללא רווחים כלל, אשר יעניק לכם את החיוך שתמיד יכולתם רק לחלום עליו.

תגיות:, , , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.