יתרונות וחסרונות בכתרי חרסינה

כל היתרונות והחסרונות של כתר חרסינה

כתר חרסינה הוא הדבר האחרון בתחום השתלת שיניים. כתרי חרסינה מאופיינים בצבע לבן בוהק ומעניקים תוצאות מושלמות. צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי המומחה מספר אחד בתחום כתרי חרסינה. אחרי שתעבור טיפול אצל ד"ר בורדובסקי, אף אחד לא ירגיש בהבדל.

כתרי חרסינה – יותר יתרונות מאשר חסרונות

כאשר מרכיבים כתרים בחלק הקדמי של הפה נוהגים להשתמש רק בכתרי חרסינה על מנת להגיע לתוצאות מושלמות.

כתר חרסינה מעניק תוצאה מרבית מבחינה אסתטית. כתרי החרסינה בוהקים בלובנם ומשתלבים היטב עם השיניים שבפה.

הרכבת כתר חרסינה דורשת מיומנות רבה וניסיון מצד הרופא. גם מעבדת השיניים שבה מייצרים את הכתרים חייבת להיות מעבדה מקצועית ברמה גבוהה. בשל המקצועיות וההקפדה על העבודה העלויות של כתר חרסינה יקרות קצת יותר, אך הן בהחלט מצדיקות את ההשקעה.

כדי להעניק יציבות לכתר חרסינה יש צורך בהשחזה ובהכנה קפדנית של השן או השתל.

יש כתר חרסינה מסוג אימפרס, זהו כתר חרסינה בעל מרקם חצי שקוף, הוא מעניק לכל פה מראה טבעי, אך יש בו חיסרון, דפנות הכתר דקות מאוד והן עלולות להישבר.

יש כתר חרסינה בעל בסיס מתכת. כתרים מסוג זה יקרים פחות, אך במשך השנים עלול להיחשף או להיפגע החלק המתכתי של הכתר. נוסף על כך, בשל החומר המתכתי, עלולות להיווצר דלקות בחניכיים וגירויים שונים. גם הצבע הבוהק של כתרי החרסינה עם הבסיס המתכתי עלולים לדהות וכתמים שונים עלולים להכתים את הכתר.

כתרי חרסינה המומלצים ביותר הם כתר חרסינה בעל בסיס העשוי מתרכובת של מתכות אצילות. מתכות אצילות הן מתכות המכילות אחוז גבוה של זהב. הזהב נחשב למתכת המתאימה לשן, הוא אינו יוצר דלקות ולא גירויים.

תגיות:, , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.