היתרונות בהשתלת שיניים

השתלת שיניים – לחייך מכל הלב

השתלת שיניים מגיעה לרוב לאחר תהליך ארוך וכואב של איבוד שיניים. חלקן נופלות כתוצאה ממכות חזקות, אחרות נושרות עם הזמן ואחרות נרקבות ודורשות עקירה כואבת. הסיבה בגללה מאבדים את השיניים אינה רלוונטית מאחר והמצב בכל מקרה זהה. הפה חסר השיניים אינו מסוגל לבצע פעולות בסיסיות ואף מקשה על בעליו את האכילה והדיבור היומיומיים.

כדי להתגבר על בעיות אלו מזמינים רוב האנשים השתלת שיניים אשר תשנה את המצב, ותהליך שכזה כדאי לעבור רק אצל מומחים. כשמנסים להגיע אל מומחים להשתלות שיניים, כמעט מיד מזהים את המרפאה של ד"ר בורדובסקי כמרפאה המובילה בתחום. הניסיון רב השנים, שיתוף הפעולה עם רופאים בעלי שם והאדיבות לכל מטופל באשר הוא הפכו את המרפאה של ד"ר בורדובסקי לאבן שואבת עבור מטופלים הזקוקים להשתלות שיניים בשלל הגדלים והשיטות. לפני שתחליטו על תהליך של השתלה כדאי לכם להכיר יתרונות בהשתלת שיניים וכיצד הם יכולים להתבטא בחי היום-יום שלכם.

יתרונות בהשתלת שיניים

חזרה לאכילה – תארו לעצמכם מצב בו אתם מנסים ללעוס עוף ללא שיניים. הרי מצב כזה לא ייתכן. העוף לא יתרסק ואתם לא תוכלו לבלוע חתיכות שלמות של עוף שיטיילו לכם בפה. זהו מצב רגיל שאיתו חי אדם ללא שיניים. היכולת ללעוס אבדה לו, ועל כן הוא מסוגל לאכול רק מאכלים נוזליים כגון דייסות ומרקים. השתלת השיניים תחזיר לאדם זה את יכולת הלעיסה וכך תעניק לו את היכולת לחזור ולאכול מוצקים כאוות נפשו.

חיוכים מאוזן לאוזן – אדם ששיניו חסרות לא יחייך לסביבה. הבושה שתתקוף אותו בכל פעם שהחורים שלו ייחשפו תמנע ממנו את היכולת לחייך בפני אדם שאינו קרוב משפחה או מכר קרוב. מילוי החורים הללו בשיניים חדשות יאפשרו לאדם זה לחזור ולחייך אל העולם, וכך לתת לעולם הזדמנות לחייך אליו בחזרה.

יש הרבה יתרונות בהשתלת שיניים, אך היתרון המרכזי הוא כי לאחר השתלת שיניים, השיניים המושתלות יתנהגו כאילו הן שיניים טבעיות. המושתל יוכל לדבר בטבעיות, השיניים החדשות לא יטרידו ולא יציקו והן ייראו נהדר.

תגיות:, ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.