שאלות ותשובות על השתלות שיניים

השתלות שיניים – שאלות ותשובות

בשנים האחרונות השתלות שיניים זהו אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר. השתלות שיניים מחליפות בהצלחה את השיניים התותבות, את הגשרים ואת הכתרים. במרפאתו של ד"ר רונן בורדובסקי מבצעים בהצלחה השתלות שיניים, גם השתלות מורכבות ומסובכות. צרו קשר עם ד"ר רונן בורדובסקי כדי לעבור טיפולי השתלה בקלות ובהצלחה.

השתלות שיניים שאלות ותשובות באדיבות ד"ר רונן בורדובסקי

שאלה: מהם היתרונות של השתלות שיניים?

תשובה: השתלות שיניים הן הדרך הטובה ביותר של שיקום הפה. השתלות שיניים מאפשרות לפה לתפקד כרגיל, לשוב וללעוס כל מזון מוצק, אפילו מזונות קשים במיוחד. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי בפה בעל שיניים תותבות כושר הלעיסה עומד על כשלושים אחוז ואילו בפה בעל שיניים מושתלות כושר הלעיסה גבוה הרבה יותר ומגיע לשמונים וחמישה אחוז.

שאלה: האם אפשר לבצע השתלת שיניים לכל אחד?

תשובה: ביצוע השתלת שיניים מותנה במספר נתונים. התנאי המרכזי הוא הצורך בעצם עבה, דחוסה ובריאה. במקרים רבים כאשר חסרה עצם בלסת אפשר לבצע השתלת עצם.

שאלה: ממה עשויים השתלים?

תשובה: רוב השתלים המצויים בשוק עשויים מטיטניום או מסגסוגת של טיטניום. הטיטניום הוא חומר חזק המאופיין בעמידות רבה ונטמע היטב בחלל הפה.

שאלה: מאיזה גיל אפשר לבצע השתלת שיניים?

תשובה: כבר בגיל העשרה אפשר לבצע השתלת שיניים בתנאי שהמטופל אינו סובל ממגבלות רפואיות וממחלות כרוניות כמו למשל סוכרת נעורים ועוד.

שאלה: איזה שיטה להשתלת שיניים נחשבת לשיטה הטובה והמומלצת ביותר?

תשובה: יש מספר שיטות של השתלת שיניים, השתלת שיניים בלייזר, השתלת שיניים ממוחשבת או השתלת שיניים בטכניקת אול און פור. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. הרופא המקצועי יבחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לנתונים של המטופל ולאפשרויות השונות של ביצוע הטיפול..

תגיות:,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.