ציפוי שיניים למינייט

ציפוי שיניים למינייט – לחיוך של כוכבים

ציפוי שיניים למינייט היא אחת השיטות המועדפות על כוכבי הוליווד לשמור על חיוך נוצץ ולבן לאורך זמן. אם גם אתם שאלתם את עצמכם כיצד לכל כוכבי הטלוויזיה והקולנוע יש שיניים לבנות כל כך, התשובה נמצאת במילה בודדת – למינייט. הציפוי מודבק על השיניים וכך נראה כלפי חוץ כאילו השן לבנה ובעלת צבע מבהיק ומרשים. למעוניינים להתרשם מתוצאות השיטה והטיפול, מומלץ לגשת לראות ציפוי שיניים למינייט בפעולה אצל ד"ר רונן בורדובסקי.

במרפאה מבצעים טיפולים מסוג זה על בסיס קבוע ומתייחסים לכל מערכת שיניים כאילו היא החשובה ביותר. כך כל מטופל זוכה ליחס אישי ומרגיש לרגע אחד כמו כוכב על כסא הטיפולים. למרות הזוהר, גם כוכבים צריכים לדעת כיצד לשמור על הציפוי החדש על השיניים שלהם, לכן כדאי לקרוא כמה המלצות רלוונטיות לתחום.

למינייט – שימור לאורך זמן

אכילה נכונה

אין הגבלה על מזונות מסוגים שונים לאחר ציפוי למינייט על השיניים, אך יש דברים אותם מומלץ להימנע מלאכול. דברים בעלי ציפוי קשה במיוחד עדיף לא להכניס לפה ובוודאי שלא ללעוס, מאחר והציפוי עלול להישבר, להיסדק או לזוז ממקומו במקרים בהם הפגיעה קלה במיוחד. כך תמצאו את עצמכם מוותרים על פיצוח אגוזים בעזרת השיניים או ניסיונות נואשים לפתוח בקבוק סגור באמצעות נשיכות וסיבובי שיניים.

היגיינת פה

שמירה על ניקיון הפה והחניכיים קריטית וחשובה לכל אדם באשר הוא. אם החלטתם לצפות את השיניים יש צורך כפול ומכופל לשמור על ניקיון הפה ולדאוג לטיפולים תקופתיים באופן קבוע. הניקיון התכוף דואג למניעת עששת, מסלק הצטברויות של רובדי חיידקים שונים בקרבת השיניים המצופות למינייט וכך עוזר לשמור על התוצאות המבריקות לאורך ימים ושנים.

תגיות:, , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.