ציפוי חרסינה לשיניים

כתר חרסינה לשיניים – חיוכים לאורך כל הדרך

כתר חרסינה המודבק על השיניים יחולל שינוי מהותי במראה הפה והחיוך שלכם. לרבים מאיתנו יש בעיה עם מראה השיניים שלהם. לעיתים מדובר על הצבע, אחרים חוששים בגלל רווחים ויש כאלו בעלי שיניים שבורות אשר מכערות את האסתטיקה של החיוך כולו. כדי שתוכלו לשוב לחייך בביטחון ובשמחה, תוכלו להזמין ציפוי חרסינה לשיניים וליהנות מהחיוך שאותו רציתם. אם תרצו לברר מעט על התהליך כדאי ליצור קשר עם ד"ר בורדובסקי ועם צוות המרפאה המקצועי שלו. במרפאה תוכלו לקבל אבחון ראשוני, התאמה מדויקת ותוצאות מושלמות המחזיקות מעמד לאורך שנים. כדי לעזור לכם הבאנו פה כמה שלבים בתהליך הציפוי אותו תעברו.

ציפוי חרסינה לשיניים – לאורך השלבים

טיפולי שיניים

לפני שתוכלו להדביק על השיניים ציפויים שונים, תצטרכו לבדוק כל שן בנפרד. השיניים חייבות להיות מטופלות היטב לפני הציפוי, ולוודא כי אין שום בעיה כגון דלקת חניכיים או עששת העלולה לפרוץ בכל רגע. רק לאחר שהרופא יוודא כי כל השיניים אכן בריאות, ניתן יהיה להתחיל בתהליך ההתאמה של הציפוי.

השחזת השיניים

לכל שן אליה תרצו להתאים כתר חרסינה יש להתייחס באופן מיוחד. כדי להדביק את הכתרים יש לפנות עבורם מקום בחניכיים ובחלל הפה, ועל כן כל שן כזו תעבור תהליך של השחזה והורדת שכבה דקה ממנה. השכבה הדקיקה שתרד תפנה את מקומה לציפוי שיותאם עבורה במיוחד, וכך יוצא שכל כתר חרסינה מותאם במיוחד לשן אליה הוא יוצר.

התאמת הכתר

לאחר סיום ההשחזה בודק הרופא כל כתר בפני עצמו ומתאים אותו במיוחד אל השן. תהליך ההדבקה אינו אורך זמן רב, אך יש לדייק בו מאחר והציפוי הולך להיצמד לשיניים אליהן הוא מודבק לשנים הקרובות. לאחר ההתאמה של הכתרים יש לחכות שרגישות השיניים הזמנית תחלוף וניתן לחזור לחיים שגרתיים ורגילים לחלוטין.

תגיות:, , , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.