היתרונות הגדולים של כתרי חרסינה

כתרי חרסינה – חלופה הולמת

כתרי חרסינה הם אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בקרב מטופלים בעלי בעיות שיניים וחניכיים. עקירות נחשבות לצעד סופי, הוצאת השן באופן מוחלט ושתילת חדשה במקומה.

שיננית היא רק טיפול תקופתי מונע ואינה דואגת לשינוי מהותי בחלל הפה. ציפוי כתרי חרסינה לעומת זאת, דואג לכלל חלל הפה ומהווה פתרון מושלם עבור שיניים הנותרות בתוך הפה אך צריכות השגחה צמודה וטיפול קרוב במיוחד.

כשתחפשו אחר המרפאה בה עושים כתר חרסינה בצורה הטובה ביותר בעיר, כנראה תגיעו למרפאה של ד"ר רונן בורדובסקי. במרפאה תוכלו לקבל שירותים מקצועיים החל משלב האבחון וכלה בבחירת כתר חרסינה אותו תוכלו להתקין ישירות על השן המתאימה.

המקצועיות והניסיון הרב הפכו את המרפאה של ד"ר בורדובסקי לאחד המרכזים המקצועיים ביותר הקיימים בארץ בתחום רפואת השיניים וחלל הפה. כדי להבין מעט את התחום של כתרי חרסינה כדאי מאוד להבין מהם היתרונות העיקריים של הטיפול בעזרת כתרים אלו.

כתרי חרסינה – יתרונות בולטים

חילוף מדויק

חלל הפה והחניכיים מסודר בצורה קבועה אשר שומרת על עצמה במשך שנים. אנשים רבים עוברים טיפולי שיניים מפרכם וכואבים כדי להשיג חיוך ישר, ושינוי צורת השן עלול לגרום לשינויים מרחיקי לכת אשר יגרמו לתהליך כולו להפוך למיותר. כדי למנוע אי נעימויות מסוגים אלו משתמשים בכתרים מחרסינה אשר אותם ניתן להניח בצורה מדויקת על השן המטופלת. כך, למרות שצורת השן הושחזה ושונתה לצרכי הטיפול, מערך הפה כולו לא ישתנה בזכות ציפוי השן המדויק השומר על צורת השן המקורית ומונע תזוזות לא רצויות.

מניעת מחלות

שיניים אשר עוברות טיפול עלולות להיות מגורדות מהצדדים וכך נוצרים להם מקומות אסטרטגיים בהם יכולים להתפתח חיידקים ומחלות חניכיים שונות על גבי מקומות הטיפול עצמם. ברגע שמניחים על רווחים אלו את ציפוי החרסינה הם נחסמים באופן מיידי וכך מחלות וחיידקים אינם יכולים להצטבר על משטחים אלו.

תגיות:, ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.