טיפולי שיניים חדשניים

אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים ואתם נתקפים בחשש או פחד מטיפול שיניים חשוב שתדעו כי כיום באמצעות טכניקות מתקדמות, טכנולוגיה והרדמה נכונה: ניתן ליהנות מטיפולי שיניים ושיקום הפה שנעשים בקלות, במהירות וכמעט ללא כאבים.

אז איזה טיפולי שיניים נחשבים לחדשניים ביותר כיום? הכנו לכם רשימה של כמה טיפולי שיניים שנעשים בצורה מהירה, טובה ואיכותית:

השתלות שיניים– טיפול שיניים שכולל השתלות שיניים הוא כזה שמאפשר לאנשים שיש להם שיניים חסרות, רקובות או שבורות ליהנות משיניים חדשות בריאות ויפות. השתלות שיניים נעשות באמצעות שתלים דנטליים שעשויים מהתקן שמיוצר ממתכת אצילה המתאימה לגוף ואינה נדחית על ידו. שתלים משתלבים בצורה הרמונית עם הרקמות שבפה, ובכך הופכים לשיניים לכל דבר. השתלים מושתלים בתוך החניכיים תוך קידוח הלסת שמפנה מקום לשתל שמיוצר בצורת בורג, כאשר במהלך התהליך נעשית בנייה שלמה של מערכת שיניים, או השלמה של כמה שיניים שהיו חסרות. בכך ניתן ליהנות משתלים שמחזיקים זמן רב ומיוצרים בטכנולוגיה מרהיבה ופורצת דרך.

 

הלבנת שיניים –הלבנת שיניים נעשית בעיקר במי שאיבד את גוון השיניים הלבן והטבעי שלו. הלבנת שיניים מתרחשת בדרך כלל על גבי שיניים בריאות תוך שמטרתה להעניק לשיניים מראה בוהק ובריא. הלבנת שיניים נעשית באמצעות חומרים מיוחדים שנועדו להסיר כתמים מהשיניים ולהוריד כתמי צבע חיצוניים מהשן. הלבנה נעשית באמצעות חומרים כימיים שונים אותם מתאים רופא השיניים למטופל , או באמצעות לייזר שבאמצעותו ניתן להסיר כתמים מהשיניים ולהלבין את השן.

כתר חרסינה– אם בעבר כתרים היו עשויים מחומרי כסף או זהב שהיו מקנים מרא שאינו טבעי לשיניים, הרי שכיום ניתן באמצעות כתר חרסינה ליהנות משיניים בריאות, לשקם את הפה להגן על השיניים לאחר טיפול שורש תוך תיקון שיניים באמצעות כתרים אשר מחפים על השיניים בצורה שנראית טבעית יותר. בניית כתרים יש לבצע רק אצל רופאים המומחים בתחום שיודעים כיצד להתאים את הכתר בצורה טובה שתחזיק מעמד לאורך שנים.

שיקום שיניים– שיקום שיניים הוא תהליך שיכול לכלול בתוכו כמה וכמה פרוצדורות מורכבות שנעשות בחלל הפה. שיקום שיניים הוא תהליך שנחשב יחסית ארוך, אך בסופו באמצעות כמה סוגי טיפולי שיניים שבאמצעותם ניתן ליהנות משיניים בריאות, חזקות ויפות.

תהליך שיקום שיניים מתבצע באמצעות סקירת חלל הפה, צילומי שיניים והערכות של רופא שיניים מומחה אשר מתכנן תכנית שיקומית מפורטת למטופל. תכנית זאת יכולה לכלול כמה טיפולים ביניהם: שתלים דנטאליים, כתרים וסתימות ובמקרים קשים יותר גם התאמת שיניים תותבות. שיקום שיניים יכול להיות תהליך מורכב, אך בסופו ניתן ליהנות משיניים יפות ואסתטיות.

אז אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים כאלה או אחרים, זה הזמן למצוא רופא שיניים טוב שיוכל לספק לכם את כלל הטיפולים ולבצע אותם במקצועיות ומיומנות.

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.