טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים

רוב הילדים מתאימים לעבור טיפולי שיניים ללא הרדמה. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים מתאימים לכל מי שסובל מחרדה נוראה מרופא השיניים, ילדים הזקוקים לטיפול דנטאלי מורחב, ילדים בעלי תפקוד קוגניטיבי לקוי או ילדים בעלי צרכים מיוחדים. במרפאתו של ד"ר בורדובסקי מתמחים בכל טיפולי שיניים בהרדמה מלאה וגם בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים. צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי, אתם לא תתאכזבו.

שישה דברים שחשוב לדעת על טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים

  • כאשר אתם בוחרים לעשות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים, חשוב להקפיד כי במרפאה יהיה נוכח רופא מרדים בעת הטיפול. נוסף על הרופא המרדים כדאי שיהיו אנשים נוספים כמו מזכירה, סייעת או שיננית שיוכלו להגיש עזרה, לענות לקריאות טלפוניות ולהושיט לרופא את המכשירים שלהם הוא נזקק בזמן הטיפול.
  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה ילדים, וגם למבוגרים, מצריכים מרפאה המצוידת ומתאימה עבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. במרפאה חייב להיות גנראטור חשמלי למקרה של תקלה במערכת החשמל, מערכת לכיבוי אש, ציוד ותרופות מתאימות ורשימת טלפונית, של בית החולים הקרוב של שירותי אמבולנס למקרה שבו יזדקקו להזעיק עזרה. על הרשימה להיות במקום בולט ונגיש.
  • חדר הטיפולים שבו מתבצעים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה חייב להיות רחב מספיק כדי שיכיל את מיטת הטיפולים, את מושב הרופא, את הציוד הדנטאלי הרגיל ואת הציוד המיוחד הנדרש להרדמה. במרפאה חייב להיות גם ציוד מיוחד של החייאה במקרה הצורך.
  • בכל טיפולי שיניים בהרדמה מלאה חייבים לנהל רישום מסודר, לפני הטיפול, בעת הטיפול ולאחריו. את הרישום יש לשמור במקום בטוח במשך מספר שנים.
  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים מתבצעים כמו טיפולי שיניים בהרדמה מלאה למבוגרים. לפני הטיפול על הילד לעבור בדיקות רפואיות כדי לאשר שהוא יכול לעבור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.
  • היו ערניים תמיד, שימו לב לכל דבר שנראה לכם שאינו כשורה או שאינו במקום, לא חסרים מקרים של רשלנות רפואית בטיפולי שיניים בילדים, דאגו לשאול את השאלות הנכונות ואל תתביישו להסב את תשומת הלב של הרופא לכל דבר שאתם חושבים שצריך לבדוק או להעיר.
תגיות:, , ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.