השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת – פריצת דרך בתחום השתלות השיניים

השתלת שיניים ממוחשבת מקצרת באופן משמעותי את התהליך של השתלת השיניים ומאפשרת לפה לחזור לתפקוד מלא כעבור זמן קצר לאחר הטיפול. השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת לבצע השתלת שיניים במרב הדיוק והמקצועיות. ד"ר רונן בורדובסקי הוא המומחה המוביל בתחום השלת שיניים ממוחשבת. צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

על תהליך השתלת שיניים ממחושבת

לפני ביצוע השתלת שיניים על הרופא המטפל לאסוף את כל נתוני העצם כדי לבצע השתלת שיניים בהצלחה. עליו לדעת מהו גובה העצם, מה הרוחב, מהי צפיפות העצם, איכות העצם, היכן ממוקמים כלי הדם והעצבים ונתונים נוספים על הסינוסים ועל רצפת האף.

לאחר שהרופא המומחה למד את כל הפרטים עליו להכין תוכנית של השתלת שיניים. עליו לקבוע כמה שתלים יש להטמיע בפה והיכן למקם אותם. רק תכנון והקפדה מרבית יביאו לתוצאות מוצלחות.

בעת השתלת שיניים ממוחשבת מקבלים מודל של הלסת לא השיניים, על המודל בונים סד פלסטיק ומבצעים בדיקת CD.

לאחר קבלת תוצאות הבדיקה מבצעים השתלת שיניים ממוחשבת וירטואלית כדי להחליט באופן סופי כמה שתלים יש לשתול, היכן הם ימוקמו ומהי הזווית שבה הם יושתלו.

מומלץ להשתמש בשתלים איכותיים כגון השתלים האיכותיים של קורטקס  – cortex dental implants.

את הנתונים מעבדים במחשב ומתרגמים לחורים בסד. באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת יוכל הרופא לבצע השתלת שיניים מקצועית ללא צורך בפתיחת החניכיים. הודות לטכניקה הממוחשבת, משך ההשתלה מתקצר באופן משמעותי ומצליחים למנוע את רוב תופעות הלוואי.

לאחר כל השתלת שיניים יש להקפיד על היגיינה ועל ניקיון השיניים, יש להתייחס אל השיניים המושתלות כאל שיניים טבעיות, לצחצח אותן היטב פעמיים ביום ולהעביר ביניהן חוט דנטאלי. רצוי להימנע משתיית אלכוהול ומעישון כדי לא לגרום לכתמים על השיניים המושתלות ועל השיניים הטבעיות.

תגיות:,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.