רופאי שיניים בתל אביב

ד"ר בורדובסקי, מסורת של הצלחה ומצוינות!

רופאי שיניים בתל אביב עוסקים ברפואת שיניים בתחומים שונים. רופאי שיניים בתל אביב משרתים אוכלוסייה גדולה מכל אזור המרכז. בתל אביב ובסביבותיה פועלים רופאי שיניים רבים. אסור לזלזל בטיפולי שיניים, חשוב לבחור את הרופאים הטובים ביותר כדי לשמור על השיניים למשך שנים רבות. מרפאתו של ד"ר רונן בורדובסקי נמצאת בלב העיר תל אביב ומשרתת לקוחות רבים בהצלחה. אין ספור לקוחות מרוצים מודים לד"ר בורדובסקי על הטיפול המסור והמוצלח. צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי והצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים.

ידע, מקצועיות, ציוד מתקדם ויחס אישי

יש מספר תחומים של התמחות ברפואת שיניים. התמחות בטיפול בחניכיים, התמחות בטיפול בשורש השן, התמחות ביישור שיניים, התמחות בשיקום הפה וברפואת הפה, התמחות בכירורגיית פה ולסת והתמחות ברפואת שיניים לילדים.

ד"ר רונן בורדובסקי סיים בהצטיינות את לימודי רפואת שיניים באוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר סיום הלימודים עבר ד"ר בורדובסקי הכשרות רבות בתחום השתלים הדנטאליים ושיקום הפה באוניברסיטאות מובילות בעולם.

מחפשים רופא שיניים בתל אביב מומחה להשתלות ולשיקום פה? צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי כי גם לכם מגיע את הטוב ביותר.

איך לבחור את רופא השיניים הטוב מכולם?

לפי הציוד – לפני שאתם בוחרים רופאי שיניים בתל אביב, חשוב לברר על אודות הציוד במרפאת השיניים. חשוב לדעת כי מרבית הטיפולים דורשים ציוד מיוחד, חדיש ועדכני אשר בעזרתו אפשר יהיה לבצע את הטיפול טוב יותר, במיוחד כאשר מדובר בטיפולי שיניים מורכבים.

לפי ההתמחות והניסיון – בחירת רופא שינים צריכה להיעשות בהתאם לסוג התמחותו. האם הוא מומחה בתחום שאליו אתם נזקקים? בכל טיפול מורכב כמו למשל השתלת שיניים או הרכבת כתרים ועוד חשוב לפנות אל המומחים בתחום. גם הניסיון הוא פרמטר חשוב בבחירת הרופא, רופא בעל ניסיון רב ידע לטפל בכם במקצועיות, במיומנות ובהצלחה.

לפי המרפאה – לפני שאתם בוחרים רופאי שיניים בתל אביב כדאי לערוך סיור קצר במרפאה ולבדוק מספר גורמים. יש לשים לב למצב הניקיון בקליניקה. האם היא נקייה, היגיינית וסטרילית? האם הרופא משתמש בציוד חד פעמי, האם מחטאים את הציוד בין מטופל למטופל? האם בגדי הרופא נקיים ועוד. את כל הגורמים האלו יש לקחת בחשבון כאשר בוחרים רופא שיניים.

לפי מגוון הטיפולים – חשוב לדעת כי לעתים תזדקקו למגוון של טיפולים שונים. רצוי לקבל את כולם תחת קורת גג אחת. במרפאתו של ד"ר רונו בורדובסקי עובדים מספר רופאי שיניים, כל אחד מומחה בתחום אחר. איכות הרופאים ורמת השירות הגבוהה הציבו את המרפאה בראש הרשימה של רופאי שיניים בתל אביב.

לפי המחיר – טיפולי שיניים אינם טיפולים זולים. חשוב לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך תמיד יש לזכור כי המחיר אינו הפרמטר המרכזי בבחירת רופא השיניים, אלא איכות הטיפול.

לפי המלצות – באתרי האינטרנט ובפורומים הייעודיים תוכלו לדלות המלצות על אודות רופאי שיניים בתל אביב. אין ספור לקוחות מכל גוש דן ישמחו להמליץ על ד"ר רונן בורדובסקי. הם ישמחו לשתף אתכם בחוויות החיוביות, בהצלחת הטיפול ובשיפור איכות החיים.

מחפשים רופאי שיניים מומלצים בתל אביב? מצאתם! צרו קשר, הצוות המקצועי ממתין לפנייתכם.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות !