השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים זהו טיפול נפוץ שהצלחתו תלויה במיומנותו ובניסיונו של הרופא המשקם. לא כל רופא שיניים מומחה בתחום השתלת שיניים. ד"ר רונן בורדובסקי צבר ניסיון רב בתחום השתלות שיניים, במקרים רבים הוא יוכל לבצע השתלת שיניים ביום אחד. צרו קשר עם ד"ר בורדובסקי, כי גם לכם מגיע את הטובים ביותר.

חמישה דברים שכדאי לדעת על השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד מתבצעת כאשר המטופל סובל מחרדה רבה מטיפולי שיניים והשתלת השיניים מתבצעת בהרדמה או כאשר המטופל עסוק מאוד ולחוץ בזמן וחשוב לסיים את הטיפול של השתלת שיניים בזמן הקצר ביותר.

השלת שיניים מתבצעת בידי רופא המתמחה בשיקום הפה. הטיפול המקצועי מתחיל באבחון הדנטאלי ובבחירת הדרכים המתאימות ביותר לשיקום הפה. לעתים בעת השתלת שיניים תידרש עבודת צוות הכוללת רופאים נוספים מומחים בתחומים שונים. חשוב לדעת כי כל טיפול של השתלת שיניים מחייב נוכחות של רופא מרדים.

לעתים, השתלת שיניים ביום אחד מלווה בתופעות לוואי שונות כמו נפיחות, דימום קל או כאבים קלים. בכל מקרה של תופעות לוואי חריגות יש ליצור קשר במהירות עם הרופא המטפל.

ביצעתם השתלת שיניים ביום אחד? אל תמהרו לחזור אל העבודה ואל שגרת החיים, קחו מספר ימי מנוחה כדי לנוח ולהתאושש מהטיפול.

מתי לא מומלץ לבצע השתלת שיניים ביום אחד

לא תמיד מומלץ לבצע השתלת שיניים ביום אחד. פעמים רבות ימליץ הרופא על השתלת שיניים במספר שלבים. לאחר הטמעת השתלים הדנטאליים רצוי לעשות הפסקה ולתת לשתלים אפשרות להיקלט בפה. בתקופה זו העצם הנבנית מסביב לשתלים החדשים גורמת ליציבות ולהטמעת השתלים בעצם הלסת. שתלים יציבים יהיו מעוגנים היטב בפה, יחזיקו מעמד זמן רב, הם לא יתנדנדו ויאפשרו לעיסת אוכל מוצק וקשה.

תגיות:, ,

קטגוריות:

פוסט זה נכתב על ידימרפאת שיניים

לא ניתן להגיב.