אודות ד"ר רונן בורדובסקי


ד"ר רונן בורדובסקי סיים בהצטיינות
 את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1997.

ד"ר בורדובסקי הוכשר באופן אישי על ידי ד"ר פאולו מאלו במרפאתו בליסבון בפורטוגל.

ד"ר רונן בורדובסקי מתייחס לכל לקוח באופן אישי, כמו אל בני משפחה. במרפאת השיניים של ד"ר רונן בורדובסקי כל לקוח זוכה למלוא תשומת הלב ולמגוון רחב של טיפולי שיניים מהמתקדמים ביותר בעולם. 

הודות לידע הרב שצבר ד"ר בורדובסקי, לניסיון ולציוד החדש, לקוחות שמחים להמליץ על ד"ר בורדובסקי ולהפנות אליו בני משפחה וידידים.

ד"ר בורדובסקי חבר בארגון המשתילים הגרמני DGI. ד"ר רונן בורדובסקי משקיע את כל זמנו ומרצו כדי להעניק למטופליו את טיפולי השיניים הטובים ביותר עם הציוד הטכנולוגי החדיש והטוב ביותר. 

ד"ר בורדובסקי הוא חבר מכובד ב – IAOI, העמותה הישראלית להשתלות דנטאליות וב- DFI, התאחדות ההשתלות הגרמניות.

ד"ר בורדובסקי נמצא בקשרי עבודה הדוקים עם מעבדות שיניים מפורסמות באירופה ובארצות הברית ועם רופאי שיניים מובילים ברחבי העולם. קשרי העבודה המצוינים מאפשרים לד"ר בורדובסקי להתייעץ עם עמיתים בעולם במקרים ייחודיים ולהעניק לכל מטופל את הפתרון הטוב ביותר.

ד"ר בורדובסקי עובד כחונך של רופאי שיניים המתחילים לעסוק בתחום ההשתלות הדנטאליות ובתחום האסתטיקה של השיניים.

במרפאתו של ד"ר בורדובסקי אין מקרה אבוד. מקרים שנחשבו לאבודים במרפאות אחרות, טופלו בהצלחה במרפאה שלנו.

ד"ר בורדובסקי עבר הכשרות רבות בתחום שתלים דנטאליים ושיקום הפה באוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם, באוניברסיטת NYU בגרמניה ובעוד אוניברסיטאות המובילות בתחום. בשלוש השנים האחרונות קיבל ד"ר בורדובסקי הכשרה פרטית מד"ר מאלו בפורטוגל בטכניקת " AII ON 4 ".

צוות המרפאה

 

צוות המרפאה בניהולו ובבעלותו של ד"ר רונן בורדובסקי כולל רופאי שיניים מומחים המובילים בתחומים שונים, כולם בוגרי פקולטות לרפואת שיניים בישראל, ושינניות מקצועיות. כל הצוות עובר השתלמויות ומעודכן בכל הטכנולוגיות החדישות ביותר ברפואת שיניים ברחבי העולם.
כי לנו אכפת שתהיו מרוצים. צוות המרפאה זמין תמיד. הצוות עושה כל מאמץ ללוות את הלקוח גם לאחר שעות הטיפול, לענות על כל השאלות, לתת טיפים ועצות מקצועיות בכל הקשור לטיפולי שיניים ואפילו להמליץ על מסעדות טובות באזור. 

היגיינה וסטריליזציה הם מאבני הפינה של המרפאה. המרפאה עומדת בתקנים האמריקאים המחמירים ביותר בכפוף ל- FDA. 

ידע, מקצועיות, ציוד חדיש ויחס אישי הם המפתח להצלחת המרפאה. אין ספור לקוחות מרוצים ורופאי שיניים מומחים ישמחו להמליץ על המרפאה של ד"ר רונן בורדובסקי. צרו קשר, כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם!